Банер
Банер
Loading...

Звіт 11.10.16

11.10.2016 ГО "Нова Свiдомiсть".
Це бiльше пост подяки, а нiж звiт, бо хочеться висловити слова великоi та безмежноi вдячностi людям, якi не байдужi до ношоi спiльноi бiди, а собливо коли це дiтки. Отже, дякуємо колективу вiнницькоi школи #20: дiткам, їхнiм батькам та педагогiчному колективу за надану оперативну та таку необхiдну допомогу.

Вони нiколи не стояли осторонь, допомогали з перших днiв. Так хочеться,щоб з них брали приклад i iншi учбовi заклади, якi ще не пiдключились, бо тiльки разом ми все здолаємо. Дякуемо, за вашу свiдому позицiю, за те, що виховуєте майбутне поколiння патрiотiв. Адже, багато залежить вiд керiвництва, його поглядiв та моральностi. Дитина завжди бере приклад з дорослих та з тих, хто її оточує. Давайте, створювати "правильне" оточення для майбутнiх поколiнь. Сьогоднi школою #20 було надано: 20 ящикiв консервацiї, теплi речi, чай, кава, смаколики, картопля, вода, медикаменти та листи, малюнки й обереги для воїнiв вiд дiток. Все на фото.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер