Банер
Банер
Loading...

Звіт 25.08.17

ГО «Нова Свідомість» в БФ «Об’єднення волонтерів Вінниччини»


  Ось, вже другий рік поспіль проходить фестиваль «Скарби Поділля», в якому приймають участь майстри випічки з кожного району та випікають короваї. Цей фестиваль приурочений до Дня Незалежності України. І вже по добрій традиції ці смачні шедеври випічки передаються нашим Захисникам.

  Так і відбулося цього року. Дякуємо волонтерам з нашої організації (Тетяні Гец та Наталії Римаренко), які працюють в управлінні культури. Вони допомогли організувати цей захід. Було доставлено 47 короваїв, які розподілили наступним чином:

частину короваїв передали бійцям 95 житомирської десантно-штурмової бригади, які відправились у зону бойових дій;

  10 короваїв були передані бійцям, які знаходяться на лікуванні у військовому шпиталі м. Вінниці;

  Інша частина короваїв була передана матерям загиблих бійців батальйону «Айдар» на марші Нескорених, який проходив у Києві на День Незалежності (короваї передали через волонтера батальйону «Айдар» Світлану Бевз);

  Дякуємо за доставку Олександру Зважію, дякуємо усім, хто долучився до такої потрібної та важливої події: сім’ям Зважій, Косаківських, Купрінюк. 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер