Банер
Банер
Loading...

Нюанси нарахування єдиного внеску

Вінницька ДПІ ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є, зокрема Підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, утворені відповідно до законодавства України, незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з ФОП, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), у тому числі філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи зазначених підприємств, установ і організацій, інших юридичних осіб, які мають окремий баланс і самостійно ведуть розрахунки із застрахованими особами. Тобто, всі роботодавці. Базою нарахування є сума нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі.

Тож суми грошових компенсацій, у разі невикористання щорічних (основної та додаткових) відпусток, у розмірах, передбачених законодавством, є базою для нарахування єдиного внеску.

Разом з тим, при нарахуванні компенсації за невикористану відпустку особам після їх звільнення з роботи, єдиний внесок на такі суми не нараховується.      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер