Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині відбулися урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

Сьогодні, 13 лютого, в залі засідань облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.


У заходах взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, голова обласної Ради Сергій Свитко, голова Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані Петро Кирилішин, а також ветерани – учасники бойових дій.


Пам'ять про полеглих, які не повернулися з війни в Афганістані та про тих, хто віддав життя за рідну землю у наші дні, вшанували хвилиною скорботного мовчання.


В рамках заходу було делеговано уповноважених представників для покладання гірлянд до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані, до пам’ятного знаку Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО.


Звертаючись до присутніх Анатолій Олійник нагадав про нещодавну загибель майора міліції Дениса Жембровського, церемонія поховання якого відбулася сьогодні в обласній філармонії «Плеяда» та запропонував вшанувати загиблого хвилиною мовчання.


«Для нашого покоління здається зовсім недавно були ті часи, коли з тривогою рідні чекали звісточки від дітей, своїх братів, чоловіків, які були в Афганістані. Сьогодні можемо порівняти та аналізувати. За 10 років Афганської війни Вінниччина втратила 168 кращих своїх синів. Менш ніж за рік, ми похоронили 68своїх героїв - це набагато більша ціна, яку в 21 столітті платить наш народ за свою свободу, волю, за реальну державність, про яку мріяли сотні років наші предки та за яку було віддано мільйони, без перебільшення, життів. Ніхто не думав, що за такий короткий час ціною зусиль всіх українців буде армія поставлена на ноги. В цьому найвагомішу роль відіграли волонтерів, приклади їх героїзму - безліч. 

Тому можна сміливо вірити в те, що незабаром в Україні настане мир та наші громадяни з гордістю носитимуть звання українця. Спільними зусиллями та невтомною працею ми зможемо завершити становлення нашої держави як незалежної, самодостатньої та сильної країни. Тож від імені обласної державної адміністрації прийміть щирі слова вдячності за все те, що ви зробили на благо України», - наголосив Анатолій Олійник.


Голова обласної державної адміністрації подякував ветеранам за їхній вклад у становлення країни та побажав їм та їхнім сім’ям здоров’я, благополуччя, щастя, миру і добра. 


З вітальним словом до присутніх виступив Сергій Свитко. Він наголосив на важливості пам’ятати історію свого народу та наголосив на незламності та мужності наших героїв.


В ході урочистостей воїнів-інтернаціоналістів нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, квітами та грошовими винагородами. Присутні мали змогу заслухати співочі виступи та переглянути тематичні відеоматеріали.


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер