Банер
Банер
Loading...

На Вінниччині Олексій Павленко відвідав найбільший у Східній Європі молочний комбінат та новозбудований елеватор

14 лютого в рамках одноденної робочої поїздки на Вінниччину Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко відвідав два потужних агропідприємства області. 


Зокрема, високопосадовець ознайомився з роботою елеватора ТОВ «Вінницька аграрно-промислова група» , який був збудований минулого року. За словами генерального директора холдингу Володимира Барцьося, нині для сушки зерна на підприємстві використовуються дві зерносушарки загальною потужністю три тисячі тонн на добу. Загалом у компанії функціонує 4 елеватори. Потужності складського зберігання 236 тисячі тонн, діючі – 136 тисяч тонн, новозбудовані – 100 тисяч тонн. За якістю зерна і хлібопродуктів пильно наглядає сертифікована лабораторія. 


Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко ознайомився також з роботою ПАТ «Вінницький молочний завод «Рошен». 


Це нове підприємство високотехнологічного рівня, потужність якого становить до 600 тонн переробки молока за добу та виробляє 10 різновидів молочної продукції. Серед них: молоко сухе цільне, молоко сухе обезжирене, вершки сухі, масло солодковершкове, пастеризовані вершки, молоко згущене з додаванням цукру. 


Окрім традиційних різновидів, комбінат виробляє й нові для українського ринку види молочної продукції, зокрема сухе молоко з підвищеним вмістом вільних жирів, сухе карамелізоване молоко, обезводнений молочний жир, фракціонований молочний жир. 


Потужність виробничих ліній за добу дозволяє виробляти до 48 тонн сухих продуктів, до 30 тонн масла, до 18 тонн молочного жиру, до 50 тонн згущеного молока.


Директор підприємства Дмитро Рощупкін поінформував урядовця, що комбінат уже нині працює на експорт, однак, аби розширити свої ринки збуту нині завод на завершальній стадії отримання міжнародних Сертифікатів ІSO і C.M.A.S. маємо велику надію, що цьогоріч отримаємо і євро номер, котрий дозволить працювати із європейськими споживачами. 


Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко високо оцінив роботу підприємств, які відвідав. 


«З такими підприємствами, як я сьогодні побачив на Вінниччині, ми вже можемо виходити на європейські та азіатські ринки. Наприклад, ПАТ «Вінницький молочний завод «Рошен» вже нині проходять міжнародні сертифікації. Для таких підприємств не страшна зовнішня конкуренція взагалі. Наша мета, як держави – відкрити в цьому році ринки молочних продуктів та м’яса і це реалістичне завдання. На жаль, в цьому році дотації та субсидії на тваринництво – нульові, адже маємо військовий бюджет. Але все, що ми нині можемо зробити, це – не заважати бізнесу. А також дати можливість сільськогосподарським товаровиробникам отримувати кредитування. Тому, ми як, Уряд, будемо ініціювати перед Верховною Радою питання механізму компенсації банківських відсотків, тому що 25-30% дуже дорого. І це буде реальна допомога аграрному сектору вже нині» – наголосив Олексій Павленко. 


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер