Банер
Банер
Loading...

Активісти Вінниччини і Молдови почали «європейську» боротьбу зі сміттям після відвідин Вишеградської четвірки

  Експерти взялися за написання стратегій поводження з відходами на основі досвіду, здобутого в країнах Вишеградської четвірки.

   На Вінниччині триває реалізація проекту «Управління відходами в місцевих громадах: досвід розвитку сільських територій країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства» з ініціативи Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Республіки Корея.


 Два тижні тому завершивсянавчальний візит у країни Вишеградської четвірки представників 18-ти найактивніших громад Вінницької області та Республіки Молдова. Як повідомляла «Інформаційна Вінниччина», під час поїздки, яка тривала з 30 вересня до 12 жовтня, україно-молдавська делегація познайомилися з системою управління твердими побутовими відходами Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини. Здобутий досвід представники 18-ти громад мають використати в управлінні ТПВ у себе в громадахВчора, 26 жовтня, учасники проекту зібралися підсумкову прес-конференцію, щоб поділитися враженнями від поїздки та розповісти про напрацювання майбутніх стратегій управління відходами. Відклавши свої справи у будній день, на захід з’їхалися більше 30-ти представників територіальних громад як з Вінницької області, так з Республіки Молдова. Координатор проекту, голова Вінницького обласного осередку МГО «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов детально розповів про навчальний візит. В кожній з країн Вишеградської четвірки україно-молдавська делегація мала змогу не лише почути про систему управління ТПВ, а й побачити як працюють сертифіковані полігони, сучасні сортувальні підприємства та екологічно чисті сміттєспалювальні заводи. Також учасники детально познайомилися з системою сортування твердих побутових відходів, яка відповідає вимогам Європейського Союзу.

-Я не думаю, що в країнах Вишеградської четвірки хтось коли-небудь бачив таку кількість людей, які з такою цікавістю заглядають в контейнери для сміття. Наші учасники завжди хотіли переконатися чи все справді сортоване, чи це все не фікція. І дійсно, коли відкривали наприклад жовтий контейнер, то там був тільки пластик і нічого крім пластику. Я переконаний, що кожен після побаченого прагне втілити те саме в себе в громаді, - зазначив О.Гаврилов


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер