Банер
Банер
Loading...

Інтернет-Вершки №8

  Непомітно пройшов тиждень з дня виходу шостого випуску передачі «Інтернет-Вершки»…представляємо до вашої уваги новий випуск! Як завжди, ми зібрали для вас вершки – найцікавіші публікації в Інтернеті, за минулий тиждень, які стосуються аграрного виробництва…

 Поїхали…..

 Як правильно сіяти озиму пшениці у матеріалі метра сучасної агрономії Володимира Лихочвора на одному з ресурсів журналу ЗЕРНО

http://agrotehnology.com/intensivnaya/teoriya/posev-ozimoy-pshenicy-glubina-kachestvo-tonkosti

 «Затягнули зі збором соняшнику - готуйтеся до втрат врожаю» - таку назву має цікава публікація кандидата сільськогосподарських наук Миколи Ящука на порталі журналу «Пропозиція»

https://propozitsiya.com/zatyanuli-so-sborom-podsolnechnika-gotovtes-k-poteryam-urozhaya

 Цікавий, на наш погляд, відео матеріал про вертикальний обробіток ґрунту… всім, кого цікавить ця тема рекомендуємо переглянути цей фільм на каналі Ютюб:

https://www.youtube.com/watch?v=m_KeAuZmaFc&app=desktop

 «Технологія, яка врятувала світ від голоду: крапельне зрошення», читайте на сайті AGGEEK:

https://aggeek.net/ru-blog/tehnologiya-kotoraya-spasla-mir-ot-goloda-kapelnoe-oroshenie

 Наукові співробітники Інституту сільського господарства Західного Полісся підготували цікаву публікацію для журналу «Агроном» під назвою: «Ефективність комплексних добрив на озимому ріпаку»

https://agronom.com.ua/efektyvnist-kompleksnyh-dobryv-na-ozymomu-ripaku/

 У всьому світі з ним активно борються, але в Мексиці кукурудзу спеціально заражають цим грибком, а потім наминають за обидві щоки. Про незвичайний делікатес читайте на сайті Агрономіст:

http://www.agronom.co.ua/meksikanskij-tryufel-uitlakoche-ili-kukuruza-s-golovnej-chto-eto-i-zachem-ego-edyat/

 Ну, і наостанок нашого випуску, гарна українська пісня:

https://www.facebook.com/vzakharchen/videos/1872702912796343/?hc_ref=ARQT4XZR2hl9p7FmsV3oAL20eJmB68_FtOBKUeY0Ohq0UzQ5a1eXGPLRVHBS_N6MO-4&fref=nf&__xts__[0]=68.ARDnUHdc-omBbkvLx5iFkjpmNNUqctg4f0xqOp_2M52XJPyAnV90Mp8Wv_7r4LpSUpdOVanxJoMRjV2t8F0Q2FDp3Xn93Zi-gV2Zhi451nUg8I3cGGHrjmvkW0aEPyDFG2A1tXp8HaK8&__tn__=kCH-R

Всі посилання на матеріали випуску ви зможете знайти в опису передачі.

До зустрічі в «СкаЖеному Агрономі»…

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер