Банер
Банер
Loading...

«Інтернет-Вершки» №9

 До Дня знань майже тиждень, але, для агрономів та інших фахівців сільськогосподарського виробництва кожний день на полі – це день знань, день нових запитань, день у пошуках відповідей.

Маємо надію, що Інтернет-Вершки допомагають орієнтуватися фахівцям і новачкам в океані потрібних і актуальних знань. Ми не тільки даємо вам посилання на окремі публікації, але і відкриваємо для вас нові ресурсі в Інтернеті.

Тих, хто тільки починає розбиратися в базових речах сільськогосподарського виробництва, буде цікава стаття на порталі журналу «Агроном»: «Азот – елемент життя»

https://agronom.com.ua/azot-element-zhyzny/

«17 необхідних операцій перед посівом при технології «ноу-тілл», публікацію з такою назвою ви знайдете на порталі журналу «Пропозиція».

https://propozitsiya.com/17-neobhodimyh-operaciy-pered-posevom-pri-tehnologii-nou-till

 Цікавий факт – 1 млрд га земель, або ж 20% всієї ріллі світу, є засоленими. Щодня 2 тис. га земель по всьому світу стають засоленішими, що дає $2,7 млрд збитків сільському господарству щороку. Проблема засолення грунтів на рівні із деградацією поступово стає актуальною темою та ще одним із викликів для українських агровиробників.

http://agravery.com/uk/posts/show/sil-zemli-ak-peretvoriti-zasoleni-ta-degradovani-grunti-na-produktivni

 

При виконанні ж хімробіт авіаційним способом, досягаються вищі показники продуктивності (близько 700 га / день, в порівнянні з 70 га / день для трактора), що дозволяє майже в 10 разів швидше впоратися з цим завданням.

 https://agrostory.com/info-centre/agronomists/aviatsionnaya-obrabotka-ozimykh-posevov/

Публікація наукового співробітника Інституту харчування рослин Марії Августинович «Турбота про ґрунт сьогодні - відмінний урожай завтра», піднімає дуже важливі питання збереження ґрунтів, правильної стратегії їх використання на сайті AGROEXPERT:

https://agroexpert.md/rus/agronomiya/zabota-o-pochve-segodnya-otlichnyy-urozhay-zavtra

Ми гарно попрацювали разом з вами і заслужили нагороду. Слухаємо гарну українську пісню…

https://www.youtube.com/watch?v=57jC5impnug

До зустрічі через тиждень!      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер