Банер
Банер
Loading...

«Інтернет-Вершки» №11

  Непомітно пройшов тиждень, ми знову з вами в передачі «Інтернет-Вершки».

    Аграріям України не приходиться спочивати, за жнивами ранніх культур прийшли жнива сої та соняшнику, попереду кукурудза і цукрові буряки.

  Жнива жнивами, але і про своєчасний посів озимих культур треба дбати.

   Часу на пошук цікавих матеріалів в Інтернеті обмаль, і тут вам допоможуть «Інтернет-Вершки» - стислий огляд цікавих, для агрономів, публікацій в Інтернеті.

   П'ять центнерів з гектара - такої величини можуть досягати втрати при збиранні сої на полях зі складним мікрорельєфом. Тому, наприклад, в США гнучкі жатки є своєрідним стандартом для даної культури. Журнал «Агроном» публікує огляд доступних в цій галузі технічних рішень:

https://agronom.com.ua/mynymyzyrovat-potery-pry-uborke-soy/

Кожен фермер, власник господарства прагне отримати максимальний прибуток від вирощування зерна. Важливо не тільки виростити його, а й реалізувати за хорошою ціною. Як зберегти зерно, і які основні вороги в процесі зберігання зерна, можна прочитати в двох публікаціях на сайті ExactFarming:

https://www.exactfarming.com/ru/grain-storage/

 Основна мета агротехніки для посіву просапних культур - це створення оптимальних умов для проростання насіння і появи дружніх сходів, тобто забезпечення їх необхідною кількістю тепла, вологи і повітря. «Прикотуючі катки сівалок: конструкційні переваги, недоліки і перспективи розвитку» - таку назву має статья на порталі журналу «Пропозиція»:

https://propozitsiya.com/prikatyvayushchie-katki-seyalok-konstrukcionnye-preimushchestva-nedostatki-i-perspektivy-razvitiya

   В господарстві мають змогу самостійно виробляти 100 т КАС-32, додаючи туди за потреби мікро- та макроелементні інгредієнти. Про цей цікавий долсвід читайте публікацію на порталі газети «Агробізнес Сьогодні»:

http://agro-business.com.ua/agro/ahronomiia-sohodni/item/11347-kas-domashnoho-pryhotuvannia.html

  Дві цікавих, на наш погляд, публікації «Складові успішного захисту озимої пшениці восени» та «Алгоритм вибору протруйника. Основні критерії в умовах сьогодення» допоможуть СкаЖеним вирощувати стабільно високі вражаї зернових:

https://agronom.com.ua/osoblyvosti-zahystu-ozymoyi-pshenytsi-voseny/

https://agronom.com.ua/algorytm-vyboru-protrujnyka-osnovni-kryteriyi-v-umovah-sogodennya/

 

До нових зустрічей, друзі! Гарна пісня дасть вам хвилину відпочинку…

https://www.youtube.com/watch?v=C0FTqaFqwjA

       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер