Банер
Банер
Loading...

«Інтернет-Вершки» №12

  Осінь бере своє: дні стають коротшими, роботи в полі не поменшало, часу на саморозвиток і навчання не залишається. Щоб трохи допомогти вам, ми, як завжди, зібрали для вас кращі публікації в Інтернеті за тиждень!

 

Публікація на порталі журналу «Пропозиція» «Технології та техніка збирання і зберігання зерна кукурудзи» буде в нагоді всім, хто вирощує цю культуру:

https://propozitsiya.com/tehnologii-i-tehnika-uborki-i-hraneniya-zerna-kukuruzy

Ми всі люди і маємо право на помилки. Помилки агронома бувають дуже коштовними. Наш колега з Полтавщини Валерій Данілєнко розмістив на своєму ресурсі дуже багато прикладів помилок агрономів.  Пропонуємо свім Скаженим вчитися на чужих помилках:

http://www.agronom.co.ua/%d0%be%d1%88%d0%b8%d0%b1%d0%ba%d0%b8-%d0%b0%d0%b3%d1%80%d0%be%d0%bd%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%b2-%e2%84%961-13/милки

У пропонованій статті на порталі журналу «Агроном» автори поставили собі за мету проаналізувати   наявний  досвід по застосуванню даного добрива в інших країнах, а заодно зрозуміти, які плюси і мінуси має його внесення, і що реально дає цей агрозахід:

https://agronom.com.ua/bezvodnyj-ammyak-vozmozhnosty-prymenenyya/

   Багато господарств, які не тільки посіяли озиму пшеницю, але й отримали сходи. Не нам вам розповідати, що від строків посіву залежить дуже багато. «Вдала перезимівля озимих - запорука багатого врожаю» - так називається стаття на сайті AgroExpert:

https://agroexpert.md/rus/agronomiya/udachnaya-perezimovka-ozimyh-zalog-bogatogo-urozhaya

 Часник до сала – що може бути гарнішим для українця! Але ж початку часник треба виростити, зберігти від хвороб і шкідників. В СкаЖеному Агрономи доволі часто обговорюються питання вирощування цієї культури. Читайте цікавий і змістовний матеріал на сайті Agro story під назвою «Комахи-шкідники часнику»

https://agrostory.com/info-centre/knowledge-lab/nasekomye-vrediteli-chesnoka/

Як завжди, цікава публікація на порталі Інфоіндустрія під назвою «Бережи органіку змолоду»

http://infoindustria.com.ua/berezhi-organiku-zmolodu/

Наш коротенький огляд закінчено! Дякуємо, що були з нами. І, нагородою для вас, буде гарна українська пісня у виконанні грузинської дівчинки:

До нових зустрічей, друзі…

https://www.facebook.com/100001535185392/posts/1917029658358188/


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер