Банер
Банер
Loading...

Програма «Податковий тиждень» від 21.04.2015

- Деклараційна кампанія 2015 року добігає кінця. На сьогодні задекларували свої доходи з метою  сплати податку біля 600 вінничан. Серед них 7 осіб задекларували свої статки понад 1 грн. У результаті бюджет нашого міста уже очікує солідне поповнення - на   2 млн 574 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб. Очільник Вінницької ОДПІ Сергій Ковальчук закликає вінничан, хто має, але забарився сповістити державу про свої неоподатковані статки, не сумніватися і зробити це із почуттям гордості за причетність до чесної і благородної справи до 1 травня цього року. 

- авершився 1-й етап конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни - у мріях дитини». На розгляд журі Вінницької податкової інспекції були представлені понад 80 творчих робіт. Їх надали податківцям 42 загальноосвітні школи міста та Вінницького району. Нагадаємо, що взяти  участь у конкурсі на податкову тематику мали змогу діти віком від  9до15років. На вибір конкурсантів пропонувалися три творчих напрямки – художнє мистецтво, комп’ютерна графіка (анімації) та літературні твори. Наразі журі у складі  працівників податкової інспекції визначається з переможцями у кожній номінації. Наприкінці травня на них чекатиме церемонія нагородження, а на володарів перших місць – ще й участь у регіональному та Всеукраїнському рівнях конкурсу. 

-  У традиційному проекті «Відомі громадяни міста в підтримку кампанії декларування» – інтерв’ю з відомими вінницькими музикантами – Михайлом Модою, Ігорем Юрковським та Михайлом Березутським.       Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер