Банер
Банер
Loading...

ФОНТАН ROSHEN У ВІННИЦІ

Web-адреса: vinfontan.in.ua

Вінницький фонтан ROSHEN - найбільший в Європі плавучий фонтан, розташований на річці Південний Буг у Вінниці.

Вінницький фонтан

Унікальність фонтану полягає в так званій "зимуючій технології", яка дозволяє занурювати конструкцію фонтану під лід на зимовий період. Відповідно до технічних характеристик висота вертикального струменю становить 60 метрів, фронтальний розліт - 140 метрів.

Фонтан у Вінниці вже став популярним об'єктом, про що свідчать велика кількість туристів на вихідних, а також значна кількість користувачів в інтернеті, які шукають фрази: "фонтан Винница", "Винница фонтан", "фонтан Вінниця" та "Вінниця фонтан".

Фонтан реалізований виключно за рахунок приватних інвестицій. Фонд Петра Порошенка взяв на себе також реконструкцію набережної, яку згодом назвали "Набережна Рошен". В ході реконструкції було відремонтовано 700 метрів набережної, прокладено нову систему освітлення, здійснено благоустрій 16,5 тис. кв. м. навколишньої території. Для встановлення фонтану було проведено роботи із розчищення русла річки Південний Буг в об'ємі 28000 куб.  м. грунту.

Урочиста церемонія відкриття фонтану Roshen відбулася 4 вересня 2011 року. Церемонію прийшло подивитися 70 тис. вінничан та гостей міста. Відкриття транслювали телеканали Euronews, 5 канал, Перший національний, регіональні канали, а також ряд сайтів.

Використано матеріали прес-служби фонду Петра Порошенка.

Відкриття сезону 2012 відбулося 22 квітня.

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер