Банер
Банер
Loading...

Автошкола ВОА ВСА - Коцюбинського, 53

Адреса: 21000 м. Вінниця вул. Коцюбинського, 53

Телефони: (0432) 57-37-37 , (093) 055-69-69

Час роботи: ПН-Пт: з 9.00 до 18.00, Сб, Нд: Вихідні

Опис діяльності:

Автошкола надає додаткові заняття з водіння автомобіля учням автошкіл, що потребують вдосконалення навичок керування транспортним засобом та індивідуальні уроки молодим водіям, що мають недостатній досвід водіння авто в міських умовах, а також водіям, які певний час не керували автомобілем та бажають надолужити втрачені практичні навички.

На заняттях учні вдосконалюють управління автомобілем заднім ходом, маневрування в обмеженому просторі, заїзд в гараж, рушання з місця на крутий підйом та інші навички спочатку на автодромі, а потім по місту.
Учні набувають практичного досвіду з управління автомобілем в міських умовах : проїзд складних перехресть, рух в транспортному потоці, паркування тощо.
Автоінструктор допоможе пригадати Правила дорожнього руху, більш досконало пояснити їх на практиці, розібрати різні дорожні ситуації.
Учні зможуть зацікавитись більш детальним вивченням будови автомобіля, технічного обслуговування та дрібного ремонту, зрозуміють, як полагодити технічну несправність автомобіля в дорожніх умовах.
Учням пропонується як обладнаний учбовий транспортний засіб, так і водіння на їх власному автомобілі.
Гарантується індивідуальний підхід до кожного учня окремо.
Заняття триває 1,5 години.
Вартість одного заняття складає 100грн+пальне.
Мінімальний обсяг практичного водіння – три заняття.

Карта проїзду: Показати на карті


      Рейтинг@Mail.ru    

Вибрати мову

Банер
Банер
Банер
Work.ua - работа в Киеве и Украине
WORK.ua - Работа в Украине. У нас найдется работа в Киеве и других городах Украины. Свежие вакансии ведущих компаний. Поиск по резюме.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер